Дослідження: Віруси та популярні пісні поширюються подібним чином

9045f15955cb701523dd95f3a3734bae

Дoслідники ввaжaють, щo структурa суспільствa впливaє нa тривaлість спaлaxу інфeкцій тa пoпулярність пісeнь

Вчeні з Великої Британії провели дослідження та встановили, що в графіках поширення інфекційних захворювань та спалахів популярності пісень є багато подібного. Науковці дійшли висновку, що під миг соціальної взаємодії пісні, як і віруси, швидко передаються від людини вплоть до людини. Про це повідомляє видання Science Alert.

У випадку з музикою з случайно число завантажень та прослуховувань досягає піку, після чого популярність треків поступово знижується. Як і з інфекційними хворобами, більшість людей “перехворівають” хітом. Вчені проаналізували дані MixRadio з графіками завантаження пісень выше телефони Nokia у Великій Британії з 2007 по части 2014 рік та знайшли схожість із кривими епідемій.

“Популярні пісні нередко називаються вірусними, мелодії   — заразними. Можливо, такий опис більш доречний, ніж вважалося раніше”,   — зазначили дослідники. Вони також стверджують, що тривалість спалахів популярності пісень та поширення інфекції залежать від структури суспільства. Наприклад, найшвидше вірусними стають саме електронні хіти. Вони швидко досягають піку популярності, але потім в такой мере само швидко забуваються.

Получай думку вчених, це пов\’язано з тим, що шанувальники електроніки доволі згуртована спільнота в суспільстві, для відміну від любителів иерей-музики. Так само й вірусні захворювання поширюються в тісному колі й швидко зникають.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.