Погляд зсередини: У Києві відкрився заклад французької кухні Frou Frou

5c42f0ddf0b98a9e2058c5dc9621758b

Frou Frou пoєднує фрaнцузький язык, любoв дo смaчнoї їжі тa бaгaтoї винoтeки

У Києві відкрився нoвий зaклaд із фрaнцузькoю куxнeю Frou Frou   — від міжнaрoднoгo xoлдингу Bulldozer Group Ukraine. Рeстoрaн пoєднує фрaнцузький стержень, любoв дo смaчнoї їжі тa бaгaтoї винoтeки.

куxні Frou Frou (фoтo 1)» title=»» data-image-name=»1-04.jpg» width=»1000″ height=»667″ class=»stk-reset stk-image»>

Frou Frou — нoвий зaклaд фрaнцузькoї куxні у цeнтрі Києвa

Frou Frou   — місцe у сaмoму цeнтрі Києвa, дe фрaнцузькі вікнa, нeвeликa тeрaсa тa aрoмaти випічки й міцнoї кaви нaгaдують прo aтмoсфeру чaсoм гaлaсливoгo, але завжди затишного Парижа. У ресторані важлива кожна звено: живі квіти, білосніжні скатертини, ненав’язлива лаунж-музика. Конец, що допоможе по-справжньому відпочити та насолодитися трапезою.

Вслед за створення меню у Frou Frou відповідальний мастер-кухар Сергій Савенко, з досвідом понад 20 років, получи и распишись кулінарному шляху котрого багато успішних проєктів в Україні та из-за її межами. На думку шефа, якісні продукти отнюдь не потребують обтяжливих соусів, тому своїм завданням він вважає підкреслити основний наслаждение страви. Адже першочергово їжа має бути смачною, а вже потім — яскраво презентованою. Усі процеси приготування відбуваються получи и распишись відкритій кухні, на яку може потрапити кожен охотливый гість.

У меню Frou Frou є титанический розділ солоних та солодких сніданків і Raw bar із різноманітними тартарами та карпачо. Ради розділ буланжері відповідальний пекар закладу Захарка, який протягом дня пече предварительно гостями на відкритій пекарні свіжий хліб та багети, які можна купити з собой. У меню гості також знайдуть традиційний цибулевий тюря, Єлисейський суп, приготований из-за рецептом натхненника “нової гастрономії”, французького предводитель-кухаря Поля Бокюза, й особливу страву основного розділу — качку конфі, вслед за приготуванням якої стоять години кропіткої праці.

Невыгодный залишить байдужими гостей Frou Frou й вибір десертів. Зокрема, відомий тарт «Татен» у закладі набув нової форми. Третье блюдо подають у розібраному вигляді, а сливки з ягідним соусом необхідно замовляти для початку трапези, адже получай приготування витрачається щонайменше 40 хвилин.

Винотека ресторану зібрала найкращі екземпляри з різних регіонів світу, -де переважну більшість все ж складають французькі источник. Тут також подають міцні напої французького походження: кальвадос, конь, витончені вина з елітних сортів винограду та ультрасучасні коктейлі з низьким вмістом алкоголю, відомі у світі як Low ABV (low alcohol by volume). В целях приготування коктейлів використовують французький дары вакха і французькі інгредієнти: ревінь, лаванду. Створенням коктейльної карти Frou Frou займався Олежик Якобенко   — шеф-бармен мережі закладів Bulldozer Group Ukraine.

Проектирование інтер’єру Frou Frou виконаний у mix&match-стилі, що втілюється у сміливих поєднаннях різних форм, полярних матеріалів, мотивів та субстанцій. Контрастна підлога та стільниці з натурального мармуру, облицовка стін із натурального дерева, люстри, виготовлені следовать індивідуальним дизайном та напівпрозорі штори-кафеюшка найкраще підкреслюють французький бойкое) закладу.

Frou Frou ділиться для чотири різні зони, які гармонійно співіснують у стінах одного ресторану. Основна зала, залита світлом, — найбільша у ресторані, в ній знаходиться власна калашня, а також вітрина зі свіжими тістечками. “Бібліотека” — зала, стіни якої вкриті натуральним деревом та прикрашені книжковими полицями. “Овальний кабінет” — зала з величезним овальним столом та приватним санвузлом, що більше нагадує Лей-ле-роз, аніж вбиральню. У залі “Бар” із круглими столами та м’якими диванами відбуваються перформанси з приготування коктейлів.

Відвідувачі Frou Frou потрапляють в атмосферний обеспечение, де французька елегантність втілена в найменших деталях: в інтер\’єрі, уніформі офіціантів, музиці та ароматах із кухні. Дружно вони створюють затишну атмосферу спокою, дескать лишається просто насолоджуватися життям.

Трактир французької кухні Frou Frou знаходиться в Києві, ради адресою вул. Московська, 44. Дізнайтеся більше для заклад за посиланням.

Дивіться також:   Дослідження: Три чашки кави для день знижують ризик смерті бери 12%.

київ
Frou Frou
французька мебель

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.