«Свобода у всіх її проявах»: У Києві відбудеться квір-вечірка Veselka:Preview

c5eda26fd50c034dda6e4df7afbd3639

Xeдлaйнeр пoдії — Parfait, зaснoвниця тa рeзидeнткa пaризькoгo квір-рeйву Possession

10 вeрeсня 2021 у київськoму мистeцькoму прoстoрі Arsenal XXII прoйдe вeчіркa Veselka:Preview, нa якій виступить Parfait   — зaснoвниця тa рeзидeнткa лeгeндaрнoгo пaризькoгo квір-рeйву Possession.

Фoтo: Янa Фрaнк

Фoтo: Янина Франк

Це вже дев\’ята вечірка київської квір-формації, яка ради короткий час стала символом нової ідентичності ради української LGBTQ+ спільноти. Одна з особливостей події   — тёта, що організатори не прив\’язуються перед певних форматів заходів. Іноді вечірки відбуваються у форматі фестивалів не мудрствуя лукаво неба, цього разу це если камерна подія в Arsenal XXII, яка заманить представників квір-спільнот Парижа, Києва та Львова.

Фотокарточка: Яна Франк  

Хедлайнер Veselka   — представниця паризького квір-рейву Possession, відома як Parfait.   Вона є «ключовою фігурою нового покоління артистів, які рухають і борються вслед захист духу техно-вечірок у вільній спільноті», зазначається у повідомленні фестивалю. Також у рамках події виступить представник львівського open-minded-килоом\’юніті Neutral — резидент та співзасновник Danny Dier. В лайнапі є й постійні учасники Veselka   — Vani Vachi, Nastya Muravyova та інші.«Ви можете повністю зануритися в життя тільки тоді, коль повністю вільні. Тому головний параклет Veselka   — свобода у всіх її проявах. Ви можете танцювати, знімати одяг, дивитися   — робіть однако, що хочете, головне — щоб з повагою ставилися раньше інших людей»,   — каже Стас Твіман, діджей та співзасновник Veselka.

Головні принципи заходу: no sexism, no racism, no homophobia.

Дізнайтеся більше для подію за посиланням.

 

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.